Adanaspor İkinci Hafta Eskişehirspor ile Kozlarını Paylaştı

Adanaspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibi, ligin ikinci haftasında Eskişehirspor ekibi ile kozlarını paylaştı. 0-0 golsüz beraberlikle sona eren oyunun ardından kırmızı siyahlı takımın Teknik Direktörü Mustafa Özer açıklama yaptı. Üzgün olduklarını belirten teknik patron, gelip gelmek istediklerini ekledi.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibi, ikinci hafta mücadelesinde Eskişehirspor ekibi ile kozlarını paylaştı. İki takım adına da golsüz geçen maçın ardından kırmızı siyahlı ekibin teknik adamı Mustafa Özer açıklama yaptı.

Maç Sonrası Rakip Takımın Teknik İsminden Açıklama Geldi

Maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktör Özer, Adanaspor maçından galip gelmek için hafta boyunca çok çalıştıklarını belirtti. Geçen hafta oynanan Ankaraspor mücadelesi ile Adanaspor maçını karşılaştıran teknik patron, turuncu beyazlı takımla olan mücadelede daha az pozisyon verdiklerini ifade etti.

Çok gol kaçırdıklarını ve oyuncularının da ellerinden geldiğince mücadele ettiğini ekleyen teknik isim, onlarla gurur duyduğunu belirtti. Futbolun sonuç oyunu olduğuna dikkat çeken Özer, onlar gelmeyince de çatlar seslerin geldiğini belirtti.

İki haftadır iyi mücadele ettiklerini fakat gol atma başarısı gösteremediklerini belirten teknik adam, oyuncularının son vuruşu yapamıyor olduklarını söyledi.

Galip gelmek istediklerini fakat söz konusu şartlarda da iyi mücadele verdiklerini belirtti.

Güncel Yazılar