Adanaspor Hazırlıklarına Devam Ediyor

Adanaspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve düşme potası içerisinde yer alan Adanaspor ekibi, Giresunspor maçının hazırlıklarına devam ediyor. Uzun aranın ardından 19 Haziran Cuma günü Giresunspor deplasmanına gidecek olan turuncu beyazlılar, galibiyet parolası ile çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını, Türkiye’de de spor faaliyetlerinin aksamasına neden oldu. Salgın nedeniyle verilen  3 aylık aranın ardından ise spor kulüpleri maç hazırlıklarına başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan bilgilere göre, Süper Lig 12 Haziran itibariyle başladı. TFF 1. Lig mücadeleleri için başlangıç tarihi olarak ise 19 Haziran bekleniyor.

Bugün De Çalışmalara Devam Edilecek

TFF 1. Lig’de kümeden düşme sıkıntısı yaşayan ve ateş hattında bulunan Adanaspor ise, 19 Haziran Cuma gün ki maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Uzun ara sonrasında deplasmanda Giresunspor ile mücadele edecek olan Adana temsilcisi ekip, çalışmalarını ise galibiyet parolası ile gerçekleştiriyor.

Adanaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan gözetiminde çalışan turuncu beyazlılar, idmana ise ısınma hareketleriyle başladılar.

Osman Yereşen Tesisleri’nde ısınma hareketleri ile başlayan antrenman ise, sonrasında pas çalışmaları ile devam etti. Dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlanan çalışmaların, bugün de devam edeceği öğrenildi. Büyük bir endişe ve heyecanla çalışmalarını sürdüren turuncu beyazlılar, kalan 6 haftada ise galibiyet için çalışacak.

Güncel Yazılar