Volkan Şen’den Kamp Sonrasında Açıklama

Volkan Şen

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor Kulübü’nün başarılı oyuncusu Volkan Şen, önemli açıklamalarda bulundu. Bu sene çok motive olduğunu belirten sporcu, kamp döneminin de çok güzel geçtiğini ifade etti. Ve artık kulübünün ilk 2 sıralamasından çıkmasını istediklerini vurguladı.

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını, Türkiye’de spor faaliyetlerinin uzun bir askıya alınmasına neden oldu. 19 Mart itibariyle süresiz ertelenen ligler, Süper Lig’le beraber bugün itibariyle başlıyor. Federasyon tarafından TFF 1.Lig’e verilen başlangıç tarihi ise 19 Haziran oldu.

Verilen ara döneminde hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdüren spor kulüpleri ise, kalan maçların heyecanlı bekleyişini sürdürüyor.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor ekibi de sıkı bir idman sürecinden geçiyor. Kampın ardından açıklama yapan başarılı oyuncu Volkan Şen de, kamp sürecine ilişkin konuştu.

Bu Sene çok Motive Olduğunu Söyledi

Bu sene çok motive olduğunu söyleyen Adana Demirsporlu Volkan Şen, çok güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade etti. Başkanın ailesinden daha çok kendileri ile vakit geçirdiğini de özellikle belirten sporcu, sırada 6 maçın olduğunu ekledi.

İlk 2 sıralamasından çıkmak istediklerini söyleyen Şen, şu an için şampiyonluktan başka bir şey de düşünmediğinin altını özellikle çizdi.

Güncel Yazılar