Adanaspor Ekibinde Beklenmeyen Ayrılık Yaşandı

Adanaspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibinde beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Eskişehirspor ile ligin ikinci haftasında kozlarını paylaşan turuncu beyazlı takımın teknik direktörü Fatih Akyel ile karşılıklı olarak anlaşma sağlanarak yolların ayrıldığı duyuruldu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor ekibinin Teknik Direktörü Fatih Akyel ile yolların resmen ayrıldığı duyuruldu. 2020-2021 sezonunun ikinci hafta müsabakasında Eskişehirspor ekibi ile kozlarını paylaşan Adana temsilcisi sahadan berabere ayrılmıştı.

Fatih Akyel ile bu sezon için 2 maça çıkan turuncu beyazlı takım, 1 galibiyet sevinci 1 de beraberlik yaşamıştı. Fakat Es-Es maçının ardından Adanaspor ekibinde ayrılığa gidildi.

Akyel ile 2 Maç 1’i Galibiyet 1’İ Eşitlik

Turuncu beyazlı takımla sadece 2 maça çıkan teknik patron ile yolların ayrıldığı duyuruldu. Takımın başına kimin geçeceği merak konusu olurken, konuya ilişkin yapılan açıklamada ayrılığın karşılıklı anlaşma sonucu ile gerçekleştiği belirtildi.

Ligin açılış maçında İstanbulspor ekibini kendi evinde konuk eden ve galibiyet sevinci yaşayan ekip, ikinci maçta da berabere kalarak yoluna devam ediyor.

Adanaspor ekibinin başına hangi teknik ismin geçeceği de henüz bilinmezken, hem turuncu beyazlı taraftar hem de camia tarafından merakla bekleniyor.

Güncel Yazılar