Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü’ne Ziyaret

Adana Masa Tenisi

Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü’nden başkan olma yolunda ilerleyen Ramazan Çimen için destek geldi.

ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen için büyük destek Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü’nden geldi. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Akdeniz Bölgesi Sorumlusu, eski Adana Defterdarı ve CHP Milletvekili Kemal Sağ’dan başkan adayına destek mesajı verildi.

ASKF Başkan Adayı olan Ramazan Çimen’e destek olunacağı ifade edildi. Öte yandan Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü’nü ziyaret eden Çimen, Başkan Ali Türemiş ve Yönetici Kemal Sağ’a da projeleri anlattı.

Hem kendinin hem de birlikte çalıştığı ekibin projelerinden bahseden Çimen’in görüşmesine ilişkin ise Kemal Sağ’dan açıklama geldi.

Türkiye’nin en ciddi organizasyonlarından Adana’nın gururu olarak da bilinen  Uluslararası Vetesanlar Masa Tenisi Turnuvası’nı 7 senedir yaptıklarını açıklamasında belirtti.

Onun Gibi Bir Başkana İhtiyaç Var

 Kemal Sağ, Adana’nın tanıtımında da son derece etkisi bulunan turnuvaya ilişkin ASKF’nin hiç desteği olmadığının da altını çizdi. Davet etmeye karşılık tek bir yöneticinin dahi katılım göstermediğine dikkat çekti.

Ramazan Çimen gibi gecesini gündüzünü ekibiyler beraber kulüpler çalışan ve desteğini aralıksız sürdüren başkanlara ihtiyaç duyulduğunu da vurguladı. Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak ve katkıda bulunacak kişilerin de lazım olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar