Adana Demirspor Süper Lig’e Yükselemedi

Murat Sancak

TFF 1. Lig’de mücadele eden Fatih Karagümrük ve Adana Demirspor ekipleri Play-Off mücadelesi için finalde karşı karşıya geldiler. Nefes kesen mücadele 6-5 skorla sona erdi. Maçı kazanan ve Süper Lig’e yükselme fırsatı edinen ekip İstanbul temsilcisi oldu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor, Play-Off mücadelesi için Fatih Karagümrük ekibi ile final maçında karşı karşıya geldi. 6-5 skorla sona eren oyunun kazananı İstanbul temsilcisi olurken, 1’inci mücadeleye devam edecek ekip ise mavi lacivertliler oldu.

Murat Sancak Maç Sonunda Açıklama Yaptı

Play-Off mücadelesinin final oyununda Fatih Karagümrük ekibi ile kozlarını paylaşan Adana Demirspor ekibi, penaltılar sonucunda 6-5 yenilgi aldı. Maçın ardından açıklama yapan Kulüp Başkanı Murat Sancak, Karagümrük’ü tebrik etti. Netice itibariyle atamayanın elendiğini ifade eden yönetici, kimin nasibiyse onun çıktığını ve ötesinin de yalan olduğunu vurguladı.

En fazla üzüntüyü taraftar için yaşadığına dikkat çeken Murat Sancak, taraftarın üzülmemesini, dünyanın sonu olmadığını ve Süper Lig’e de bir yıl gecikmeli çıkacaklarını ifade etti.

Ayrıca takımın Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar’ın performansından da memnun olduklarını belirten yönetici, hocanın kendisine göre çok başarılı olduğunu ve kendilerinin de ondan memnun olduklarını söyledi.

Güncel Yazılar