Adana Demirspor Kaptanı Volkan Şen’den İddialara Yanıt

Volkan Şen

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve ligin en iddialı takımlarında ilk sırada yer alan Adana Demirspor Kulübü yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor. Yeni sezonda doğrudan Süper Lig’e çıkmayı hedefleyen mavi lacivertli kulüpte, transfer çalışmalarında da yoğun mesai harcanıyor. Son zamanlarda takımın başarılı isimleri arasında yer alan kaptan Volkan Şen için ise ayrılık haberlerine ilişkin haberler gelmeye devam ediyor.

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Süper Lig’e yükselme şansını kıl payı kaçıran Adana Demirspor Kulübü, yeni sezona sıkı hazırlanıyor. Play-Off final mücadelesinde Fatih Karagümrük ekibi ile kozlarını paylaşan fakat penaltılarda kaybeden mavi lacivertli kulüp, yeni sezonda da 1. Lig’de mücadele etmeye devam edecek.

Yeni sezonda asıl hedefine Süper Lig’i alan Adana temsilcisinin başarılı oyuncularından kaptan Volkan Şen ise, son zamanlarda kendine ilişkin çıkan haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Şampiyon Olmadan Gitmem

Transfer döneminin son derece yoğunluk kazandığı bu dönemde, Volkan Şen’in takımdan ayrılacağına ilişkin çeşitli haberlerde yer alıyordu. İddialara yanıt veren deneyimli oyuncu, Adana Demirspor Kulübü’nü şampiyon yapmadan ayrılmaya niyetinin olmadığını belirtti.

Şampiyon olmadan hiçbir yere gitmeyeceğini söyleyen oyuncu, fakat Başkan Murat Sancak ve kulüp taraftarlarının kendisini istememesi durumunda kalmayacağının altını çizdi.

Güncel Yazılar