Kaptan Volkan Şen’den Önemli Açıklamalar

Volkan Şen

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Adana Demirspor takımının kaptanı Volkan Şen, gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Tüm dünyada etkisini sürdürmeye devam eden yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin konuştu. Sporcu, sürecin en kısa zamanda bitmesi için de dileklerde bulundu.

Öte yandan yapmış olduğu açıklamalarda Trabzonspor ve Bursaspor ekiplerinde beraber çalışmış olduğu Şenol Güneş ile ilgili de konuştu.

Adana Demirspor kaptanı Volkan Şen, Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş ile ilgili sevgilerini iletti. Teknik adamı çok sevdiğini belirterek kendisi için bir baba olduğunu belirtti.

Taraftarı Çok Özledim

Ay yıldızlı formayı tekrardan giymeyi de çok istediğini belirten Volkan Şen, Adana ekibinin de iyi bir takım olduğunu söyledi. Öte yandan sezon başında takım olma bakımından biraz sıkıntı yaşadıklarını da ifade eden sporcu, şu an için ise çok güzel bir arkadaşlık ortamının bulunduğuna dikkat çekti.

Şampiyon olmak için de arkadaşlığın son derece önemli olduğunun altını çizerek, söz konusu süreç için kulüp Başkanı Murat Sancak’tan da bahsetti. Kulübün takımın tüm maaşlarını da indirim yapmadan yatırdığını ekledi.

Taraftarı çok sevdiğini ve en kısa sürede tekrar kavuşacağı günleri beklediğini de söyleyen Şen, taraftardan her zaman olduğu gibi destek vermelerini istedi.