Adana Demirspor Boluspor Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor ekibi, ligin ikinci hafta mücadelesine Boluspor ekibi karşısında çıkacak. Ligin ilk hafta mücadelesinde Bursaspor ile karşı karşıya gelen mavi lacivertli takım, ilk haftadan 3 puanı hanesine yazdırmıştı. İkinci haftada da Bolu ekibi karşısında yine mutlak galibiyet hedefini sürdürüyor.

TFF 1. Lig’de ikinci hafta heyecanı devam ediyor. Ligin iddialı takımlarından olan Adana Demirspor ekibi de ikinci hafta müsabakasında Boluspor ile karşı karşıya gelecek.

Sahaya mutlak galibiyet ile çıkmaya hazırlanan mavi lacivertli takım, maçın hazırlıklarını ise kendi tesislerinde sürdürdü.

Tecrübeli Teknik Direktör Ümit Özat gözetiminde antrenmanlarını tamamlayan Adana Demirspor ekibi, 1 saatten daha fazla süren bir antrenman gerçekleştirdi.

Boluspor maçından galibiyetle ayrılmayı hedefleyen Adana ekibi, özellikle de bu çalışmalarında taktik için ayrı bir zaman ayırdı.

Hedef 2’de 2 Yapmak

Takımın teknik patronu Ümit Özat, Boluspor müsabakasından galip ayrılarak 2’de 2 yapmak istediklerini de ifade etti ve yollarına 6 puanla devam etmek istediklerini de ekledi.

Öte yandan antrenmanı takip edenler arasında önceki hafta genel kurulda güven tazeleyen ve tekrar başkan seçilen Murat Sancak ile başkan vekilliği görevine getirilmiş olan Metin Korkmaz da yer alarak takımın son durumuna ilişkin bilgi aldılar.

Güncel Yazılar