5 Ocak Demirspor Futbol Okulu Hizmete Başlayacak

5 Ocak Demirspor

Adana’nın Sarıçam ilçesinde futbolun daha da gelişmesi ve Türk sporuna katkı sağlamak adına yeni bir futbol okulu kuruldu. Gençlere hizmet etmek amacıyla kurulan okuldaki eğitim ile sporcular genç yaştan yeteneklerini keşfetmiş olacaklar.

Spor eğitimine son derece önem veren Adana şehri, futbolun daha da gelişmesi ve yeni yeteneklerin keşfedilmesi adına büyük bir projeye imza attı. Adana’nın Sarıçam ilçesinde son derece etkili ve güçlü bir yönetim ile yeni bir futbol okulunun kurulumu gerçekleşti.

Konuya ilişkin açıklama yapan 5 Ocak Demirspor Futbol Okulu yöneticileri, okulun kuruluş amacının ise gençlere hizmet olduğunu belirtti.

En güzel hizmetin gençlere hizmet etmek olduğunu ifade eden yöneticiler, bu sayede gençlerin birtakım kötü alışkanlıklardan da kurtulacağına işaret etti. Bu futbol okulunun eğitimi sayesinde de Adana takımlarına yetenekli sporcuların yetiştirileceğini de belirttiler.

Yönetim Kurulu İle Toplantı Yapılacak

5 Ocak Demirspor Fahri Başkanı Alp Tekin, ayrıca koronavirüs salgınına ilişkin de yorum yaptı. Bu zor günlerin geride kalmasının ardından, alt yapı çalışmalarının da hızlandırıldığına dikkat çekti. Ne gerekiyorsa bir an önce yapılması konusunda ise kararların Başkan Özdemir’e iletildiğini ekledi.

Öte yandan başarılı sinema yönetmeni de olan Alp Tekin, en kısa sürede yönetim kurulu ile de toplantı yapılarak, kulübün geleceğine ilişkin önemli açıklamaların yapılacağını belirtti.

Güncel Yazılar