Yeni Transferlerle Adanaspor’un Havası Değişti

adanadaspor

Adanaspor, son dönemlerde yaptığı transferlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. TFF 1. Lig’de oynayan Adanaspor, dikkatleri çeken transferleri ile ikinci yarıya bomba gibi hazırlık yapmakta. Turuncu- Beyaz renkleri taşıyan takım, Mustafa Sami Can Keskin ve Hakan Çimen ile imzaları atmak üzere.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor, yeni transferleri ile moral depolayarak ikinci yarıya hazırlandı. İkinci yarı için renklerin dahil ettiği, Diop, Mbilla, Mehmet Sedef, Celil Yüksel, Savaş Polat, Canberk Dilaver ve Bagayoko’nun katılımıyla antrenmanlarını yapmaya başladı. Antrenmanlarda gösterilen performans, takımın estirdiği rüzgarın yönünün değiştiğini göstermeye yetmekte. Kaplan’ın havasını değiştirecek olan transferlerine iki yeni ismi ekleyeceği öğrenildi. Mustafa Sami Can Keskin ce Hakan Çimen ile imzaları atmak üzere hazır olduğu iddia edilmekte.

Adanaspor Lige Hazırlıklarını Sürdürüyor

Kaplanların teknik direktörü Engin İpekoğlu, çok sıkı bir kamp dönemi geçirdiklerini ve yeni isimlerin kadrolarına katılmasıyla birlikte takımın havasının değiştiğini ve aradıkları havayı bulduklarını ifade etti. Futbolcularında gözle görülür bir değişim olduğunu belirten teknik adam, bu değişimi sahaya yansıtmayı arzu ettiklerini belirtti.

Ligde çıkışa geçmeyi hedefleyen Adanaspor, ligdeki konumunu hak etmediği hak ettikleri konuma yükselmek için ellerinden geleni yapacağı görülmekte. Teknik adam, şuandan itibaren ligdeki başarılarına odaklandıklarını ifade ederek ilk maçlarını kendi sahalarında Akhisarspor ile Cumartesi günü yapacaklarını açıkladı. Yeni transferlerin takımla sorun yaşamadıklarını ve sorun yaşanmaması için gerekli tedbirleri aldıklarını belirtti.