Trabzonspor Yeni Sezona Slovenya’da Hazırlanıyor

Bordo mavili takım Trabzonspor bu yaz transfere hızlı başlayan ekiplerden oldular. Gelecek sezon için güçlü bir takım kurmak için transfer çalışmalarına yoğun bir titizlik ile devam eden Karadeniz ekibi transfer de doğru isimler ile kadrosunu güçlendirmek istiyorlar.

Sezon ortasında takıma katılan Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica’nın önderliğinde kadro revizyonuna başlayan bordo mavili takım da imzalar peş peşe de gelmeye devam ediyor.

Gelecek sezon güçlü bir kadro kurmak için kolları sıvayan Karadeniz ekibi ilk imzaları Mislav Orsic, Joaquín Fernández, Dimitrios Kourbelis ve Onuralp Cevikkan ‘ı kadrosuna katarak güçlü bir giriş yaptılar.

Transfer çalışmalarında önceliği takımın Hırvat teknik adamının hazırladığı liste doğrultusunda çalışmalarını sürdüren bordo mavili takım kadroda düşünülmeyen isimler ile de yollarını Slovenya kampı sonrasında ayıracaklar.

Bordo mavili Karadeniz ekibi Trabzonspor, yeni sezon öncesi yurt dışında gerçekleştireceği kamp çalışmaları için Slovenya’ya gidecek.

Süper Lig’in 2023 – 24 sezonu hazırlıklarına başlayan bordo mavili takım Trabzonspor, çalışmalarına 4 Temmuz dan itibaren Slovenya’da devam edecekler.

30 Haziran’da toplanarak Trabzon da yeni sezon hazırlıklarına başlayan bordo mavililer, Slovenya’nın Kranj kentinde 4 – 26 Temmuz tarihlerinde olmak üzere 23 günlük kampa girerek yeni sezona hazırlanmaya devam edecekler.

Özel uçakla yarın saat 13.30’da Slovenya’nın başkenti Lübliyana’ya gidecek Karadeniz ekibi, Kranj kentinde akşam saatlerinde ilk çalışmasını gerçekleştirerek Slovenya kampına start vermiş olacaklar.

SLOVENYA’ DA SIKI BİR YÜKLEME OLACAK

Bordo mavili Karadeniz ekibi Trabzonspor ‘un Hırvat teknik patronu tecrübeli isim yeni sezon öncesinde oyuncularının suyunu çıkaracak.

30 Haziran’da toplanarak Trabzon da yeni sezon hazırlıklarına başlayan bordo mavililer, Slovenya’nın Kranj kentinde 4 – 26 Temmuz tarihlerinde olmak üzere 23 günlük kampa girecekler. Slovenya kampında Hırvat teknik adam oyuncularını fiziksel olarak istedikleri seviyeye gelmeleri için sıkı bir yükleme programı uygulayacaklar.

Karadeniz ekibinde yeni sezon hazırlıkları öncesinde de tatsız olaylar yaşandı. 22 yasındaki Faslı sağ kanat Montasser Lahtim yeni sezon hazırlıklarına katılmayan isim oldu. Karadeniz ekibi bordo mavili takım İzni bitmesine rağmen çalışmalara katılmayan Faslı oyuncu hakkında yasal yollara başvurulmak üzere noter tespiti yapıldı.

HAZIRLIK KAMPINDA 5 MAÇ VAR

Bordo mavili takım Trabzonspor, Slovenya kampında 23 gün de toplam 5 hazırlık karşılaşması oynayarak yeni sezon hazırlıklarına devam edecekler.

Bordo mavililer, kamp süresince 8 Temmuz’da Hırvatistan’ın Hajduk Split, 15 Temmuz’da Macaristan’ın MOL Fehervar, 16 Temmuz’da Slovenya’nın Celje, 25 Temmuz’da Kuzey Makedonya’nın FK Rabotnicki, 26 Temmuz’da da Slovenya’nın Kranj takımı ile karşılaşacak.

Karadeniz ekibi 26 temmuz da ise Slovenya kampını tamamlayarak Ülkeye Trabzon geri dönecek olan bordo mavili takım yeni sezonun sürpriz flaş ekiplerinden birisi olması yükse görünüyor.