Süleyman Hurman Adana Demirspor İçin Konuştu

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de Play-Off mücadelelerinde Adana Demirspor Kulübü ile final maçına çıkan Fatih Karagümrükspor Kulübü Başkanı Süleyman Hurma önemli açıklamalarda bulundu. Süper Lig’de küme düşmenin kaldırılması kararının ardından konuşan yönetici, Süper Lig’in 22 takımla oynanması gerektiğini ifade ederek, mavi lacivertlilerin de yükselmesi gerektiğini düşündüğünü belirtti.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Fatih Karagümrükspor Kulübü, bu sezon başarısı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ligin Play-Off mücadelelerinde ise Adana Demirspor Kulübü ile final maçına çıkan İstanbul temsilcisi, penaltılar sonucunda rakibini mağlup ederek Süper Lig’e yükselme başarısı gösterdi.

Gelecek sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan Fatih Karagümrükspor ekibinin yönetici ismi ise rakibi Adana Demirspor’a ilişkin ise açıklama yaptı.

Çok Köklü Bir Kulüp Ve Büyük Bir Camia

Türkiye Futbol Federasyonu’nun küme düşmeyi kaldırması üzerine konuşan Fatih Karagümrükspor Başkanı Süleyman Hurma, Süper Lig’in 22 takımla oynanması gerektiğini belirtti. Yabancı sınırına karşı olduğunu da belirten yönetici, Adana Demirspor Kulübü’nün çok köklü olduğunun altını çizdi. Böylesine büyük bir camianın da Süper Lig’de olmasının kendisini mutlu edeceğini ifade etti.

Adana Demirspor taraftarı kuvvetli takımların Süper Lig’de oynaması gerektiğini de ekledi. Ve ayrıca önemli bir kadro kurduklarını, daha da güzel bir kadro kuracaklarını belirtti.

Güncel Yazılar