Murat Sancak Tekrar Adana Demirspor Kulübü Başkanı Seçildi

Murat Sancak

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, olağanüstü genel kurulda tekrar başkanlığa seçilen isim oldu.

Adana Demirspor Kulübü olağanüstü genel kurula giderek başkan seçimi gerçekleştirdi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlenen olağanüstü kongrede, koronavirüs tedbirleri gereği sosyal mesafe kurallarına uyum sağlandı. Kulübün mevcut başkanı olan Murat Sancak’ın tek aday olarak girdiği kongrede, ayrıca gelenlere ateş ölçümü yapılarak salona alım gerçekleşti.

Tekrar Adana Demirspor Kulübü Başkanlığı’na getirilen Murat Sancak, göreve geldiği günden bu yana mavi lacivertli kulüp için mücadele ettiğinin altını çizdi. Kulübe milyonlarca lira kaynak aktardığına da dikkat çekerek, taraftarın sevgisi olmasaydı başkanlığı da bırakacağını ifade etti. Bazı gecele uyuyamadığını ve yorulduğunu da ekleyen Sancak, ailesine de şampiyon oldukları takdirde başkanlığı bırakacağı yönünde söz verdiğini açıkladı.

Malın mülkün yanı sıra, ailesini, işini bırakarak Adana Demirspor’a hayatını koyduğuna dikkat çeken Murat Sancak, cezalı olmasına rağmen de tüm deplasmanlara gittiğini hatırlattı.

Yeni Yönetim İsimleri

Tek aday olarak girmiş olduğu kongrede tekrar başkanlığa seçilen Murat Sancak’ın yeni yönetiminde Metin Korkmaz, Remzi Kar, Tekin Taylancı, Süleyman Bilici, Şentürk Çalık, Savaş Çokduygulu, İsmail Tanrıverdi, Fatih Tosmur, Levent Özveren, Yılmaz Aris, Casim Korkmaz, Tarkan Kulak, Ekrem İnaltekin, Cihan Şanlı, Talat Şahin, Tarık Özünal yer alıyor.

Güncel Yazılar