Erkan Zengin’den Önemli Açıklamalar

Erkan Zengin

TRT SPOR tarafından instagram üzerinden yapılan yayına konuk olan Erkan Zengin, birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Yasin Dallı tarafından sunulan programa konuk olan oyuncu, formasını giydiği Adana Demirspor ve Süper Lig hakkında düşündüklerini anlattı. İbrahimovic ile olan dostluğundan da bahseden Zengin, korona salgınının etkilerinden de bahsetti.

Salgın nedeniyle çalışmalarına evde devam ettiğini söyleyen Zengin, “ Evde yapılan antrenmanlar takım antrenmanı gibi olmuyor” diyerek takım antrenmanlarının çok daha verimli olduğunu vurguladı. 34 yaşında olan futbolcu takımın toplanacağı tarihi de belirtti. Futbolcunun söylediğine göre Adana Demirspor, 2 Mayıs tarihinde tesislerde toplanacak.

Adana Demirspor Hakkında Açıklamalar

Formasını terlettiği Adana Demirspor hakkında da önemli açıklamalarda bulunan Erkan Zengin, takımının Süper Lig’e yükseleceğine inandığını belirtti. 2 aydır futbol oynamadıklarını hatırlatan Zengin, iyi çalışırlarsa hedeflerine ulaşabileceklerini söyledi. Kulüp başkanıyla ilgili de yorumlar yapan Zengin, teknik direktörün ve kulüp başkanının takımın başarısı için elinden geldiklerini yaptığını söyledi.

İbrahimovic ile dost olduklarını ve konuştuklarını söyleyen Erkan Zengin, “ İbrahimovic ile henüz 2 saat önce görüştüm. İsveç takımıyla antrenmanlarına devam ediyor. İyi bir dostluğumuz var. Onu çok seviyorum” şeklinde ifadeler kullandı. Trabzonspor macerasıyla ilgili de yorum yapan Zengin, Trabzonspor’a gittiği için pişman olmadığını söyledi.