Cüneyt Dumlupınar Maç Sonrasında Konuştu

Cüneyt Dumlupınar

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor Kulübü’nün tecrübeli Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar açıklama yaptı. Giresunspor ekibi ile kozlarını paylaşan ve sahadan 4-2 skorla galip ayrılmıştı. Maç sonrasında konuşan teknik isim, artık sadece şehir olarak oynanacak Erzurumspor maçının olduğunu belirtti. Çeyrek asırlık bir hasret olduğuna dikkat çeken teknik adam, bu maçı da Allah nasip ederse şehir olarak kazanacaklarının altını çizdi.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü, Giresunspor mücadelesinden 4-2 skorla galip ayrıldı. Oyunun ardından açıklama yapan tecrübeli Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar, bundan sonra sadece Erzurumspor maçının olacağını belirtti. Ve bu maçın şehir olarak oynanacağının altını çizdi.

Çeyrek asırlık bir hasret olduğuna dikkat çeken çalıştırıcı, bu maçı şehir olarak kazanacaklarını ifade etti.

Süper Lig Hasretini Sona Erdirmek İstiyoruz

TFF 1. Lig’in 30’uncu haftasında Giresunspor ile kozlarını paylaşan ekip, 31’inci hafta için ise hazırlıklarına başladı.

Maç sonrasında basın açıklaması yapan Cüneyt Dumlupınar, her maça final niteliğinde baktıklarının hatırlatmasını da yaptı. Çok iyi hazırlandıklarını ekleyen hoca, Osmanlıspor maçının çok kolay geçmediğini ise itiraf etti.

Bundan sonraki süreçte yalnızca takım olarak değil, şehir olarak oynanacağına da dikkat çekti. Ve kulübün çeyrek asırlık bir hasreti olduğunun da altını çizdi. Ve Süper Lig özlemini de dindirmek istediklerini ekledi.

Güncel Yazılar