Cüneyt Dumlupınar Hazırlıklara İlişkin Açıklama Yaptı

Cüneyt Dumlupınar

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar önemli açıklamalara imza attı. Yeni sezon hazırlıkları için Bolu kampında olan mavi lacivertlilerin hocası, lige bomba gibi girmek istediklerini belirtti. Tek hedefin birinci olarak Süper Lig’e çıkmak olduğunun da özellikle altını çizdi.

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Play-Off finalinden Süper Lig’e çıkmayı kaybeden Adana Demirspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Hazırlıklarını Bolu kampında tempolu bir şekilde devam ettiren mavi lacivertlilerde, hedef ise çoktan belli oldu.

Bolu kampı sırasında önemli açıklamalara imza atan Adana Demirspor Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, lige bomba gibi girmek istediklerini söyledi. Tek hedefin Süper Lig olduğunun altını çizen çalıştırıcı, çalışmaların da gayet güzel geçtiği bilgisini verdi.

Hazırlık Maçları İçin Program Belli Değil

İki etap olarak Bolu’da çalışmaların devam edeceğini belirten Cüneyt Dumlupınar, ligin başlama tarihine kadar da hazır olacaklarını ifade etti.

Takım olarak yeni tip koronavirüs dönemini hiçbir sorun yaşamadan geçirdiklerini de paylaşan teknik patron, önlemleri almaya da devam ettiklerine dikkat çekti.

Pandemiyle yaşamayı öğrendiklerini ifade eden Dumlupınar, ligin ilk gününde %100 hazır olunacak şekilde çalışacaklarını belirtti.

Öte yandan hazırlık maçlarına ilişkin de bilgi veren hoca, maç programının şu an için net olmadığını ve bütün takımlardan federasyon tarafından Kovid-19 testi istendiğini ekledi.

Güncel Yazılar