Coşkun Demirbakan Önemli Açıklamalarda Bulundu

Coşkun Demirbakan

TFF 1. Lig’de mücadele eden fakat bu sezon ki başarısızlıklar nedeniyle alt lige düşen Adanaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan önemli açıklamalarda bulundu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor Kulübü, ligin bitimine az bir zaman kala ligden düştü. Art arda yaşanan başarısızlıklar nedeniyle potadan düşen turuncu beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan da önemli açıklamalarda bulundu.

Küme düşmüş olmalarına rağmen, Adanaspor ismine zarar vermeyecek şekilde sezonu bitirdiklerini belirten teknik adam, ligin son hafta mücadelesini de belirtti.

TFF 1. Lig’de 34’üncü hafta mücadelesi için Fatih Karagümrük ekibine konuk olan ve deplasman mücadelesinden 3-0 skorla mağlup ayrılan Adanaspor ekibi oldu.

Hedefi Olan Bir Rakibimiz Vardı

Karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında ise teknik adam Coşkun Demirbakan açıklama yaptı. Hedefi olan bir rakibe karşı mücadele ettiklerini belirten çalıştırıcı, matematiksel olarak da kendilerinin düştüğünü söyledi.

Her zaman söylemiş olduğu gibi kulübün manevi şahsiyetine de leke getirmemek adına burada kaldıklarının altını çizdi. Biraz bocaladıklarını fakat ikinci devreye de iyi başladıklarını söyledi.

Pozisyon bulduklarını fakat atamadıklarını belirten hoca, pozisyon olmayan bir pozisyonda ise ikinci gol olduğunu ekledi.

Penaltı kazandıklarını fakat onu da atamadıklarını söyleyen hoca, bundan sonraki süreçte ise rakibe başarı dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar