Adanaspor’un Yeni Teknik Direktörü Maç Değerlendirmesi Yaptı

Adanaspor

TFF 1. Lig mücadelelerinde 20’inci haftanın önemli mücadelelerinden birisi de Adanaspor ve Osmanlıspor ekipleri arasında yaşandı. Müsabakanın galibi ise 3-1’lik skorla Adanaspor oldu.

TFF 1. Lig mücadelelerinden 20’inci haftanın kıran kırana geçen müsabakalarından biri de Adanaspor ve Osmanlıspor arasında gerçekleşti. Mücadele Adana ekibinin 3-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Mücadelenin ardından konuşan Adanaspor Teknik Direktörü Eyüp Arın, camia adına iyi bir maç olduğunu söyledi.

Müsabakanın sonrasında düzenlenmiş olan basın toplantısında maç ile ilgili değerlendirme yapan tecrübeli Teknik Direktör, “Camiamız adına iyi bir maç oldu” ifadelerini kullandı.

Ayrıca düzenlenen toplantıda eski Teknik Direktör Engin İpekoğlu’nun takımdan ayrıldığını duyurarak, kendisinin bu göreve alınmış olduğunu da ekledi.

“Oyuncularımız bugün gerçekten savaştı”

Yapmış olduğu açıklamada, sezonun başındaki planlardan bu yana şimdiki durumları arasında çok fark olduğunu belirterek, “Bundaki en büyük etkenlerden biri, öndeki oyuncuların hepsinin aynı haftalarda sakatlanması ve buna cezalıların da eklenmesi” dedi.

Bu müsabakanın güven kazanmak adına önemli bir yere sahip olduğunu ekleyen teknik adam, “Oyuncularımız bugün gerçekten savaştı” ifadelerini kullandı.