Adanaspor Ve Eskişehirspor Mücadelesi Yarın Afyon’da

Adanaspor Eskişehirspor

TFF 1. Lig’te 19. Hafta için karşı karşıya gelecek Adanaspor ve Eskişehirspor ekibi, yarın saat 16:30’da kıran kırana mücadele verecek.

Devre arasının bitmesinin ardından başlayan ikinci devre, takımlar için puan yarışını da beraberinde getiriyor. TFF 1. Lig ekiplerinden olan Adanaspor ve Eskişehirspor arasında ise yarın büyük bir mücadele gerçekleşecek.

TFF 1. Lig’te 16. Hafta mücadelelerinden en önemlilerinden birisi de Adana ve Eskişehir arasında yaşanacak. Beklenen mücadelenin deplasmanda oynanması beklerken, Eskişehir stadyumunun çatısının hasarlı olması sebebiyle maç, Afyonkarahisar’da Zafer stadında oynanacak.

Yarın akşamüstünde mücadele verecek iki ekip de, puan almak için top koşturacak. Maçın Eskişehir’de olmamasına dair açıklama yapan taraf ise Eskişehirspor oldu.

Resmi sitede açıklama yapan kırmızı siyahlı ekibin yönetimi, taraftarın desteğine ihtiyaç duyduklarını ve hasarın maça kadar yetişmemesi sebebiyle Zafer Stadyumu’nda oynanacağını söyledi.

Büyük Mücadelenin Kadroları Henüz Belli Değil

Yarın saat 16:30’da kıyasıya olacak Adanaspor ve Eskişehirspor arasında Afyonkarahisar’da Zafer stadında gerçekleşecek olan mücadelenin ilk 11’leri ile ilgili ise henüz bir bilgi edinmedi.