Adanaspor ve Eskişehir Mücadelesinde Son Dakika Gelişmesi

Adanaspor

TFF 1. Lig takımlarından Adanaspor ve Eskişehirspor  mücadelesinde son dakika gelişmesi gerçekleşmesi oldu. Adanaspor’un deplasmana gideceği mücadelede kırmızı siyahlı ekibin stadının çatısında bulunan hasar sebebiyle maçın Afyonkarahisar’da gerçekleşeceği söylendi.

TFF 1. Lig’in 19. Haftasında mücadeleler başladı. Adanaspor ve Eskişehirspor’un karşı karşıya geleceği haftada, maç normal şartlarda Eskişehir’de gerçekleşecekti. Fakat takımın stadının çatısında meydana gelen hasar sebebiyle mücadele Afyonkarahisar’a yönlendirildi.

Açıklama yapan Eskişehirspor oldu. Kulübün resmi sitesindeki açıklamada meydana gelen hasarın bir an önce ortadan kalkması adına gayretli ve özverili çalışmaların devam edildiği söylendi.

Konuya dair yapılan açıklamada, “Taraftarımızın desteğine en çok ihtiyaç duyduğumuz süreçten geçtiğimizin farkındayız” ifadelerine yer verildi.

Eskişehirspor’un stadında gerçekleşen hasar sebebiyle Eskişehir Valiliği İl Spor Güvenlik Kurulunun, mücadelenin Eskişehir’de yapılmaya uygun olmayacağı kararına vardığı bildirildi.

Adanaspor ve Eskişehir Mücadesi Afyon Zafer Stadı’nda Olacak

26 Ocak Pazar günü saat 16:30’da karşı karşıya gelecek Adanaspor ve Eskişehirspor mücadelesinin ise Afyon Zafer Stadı’nda yapılacağı bilgisi edinildi.