Adanaspor ve Akhisar Belediyespor Maçının Ardından Açıklama Geldi

adanaspor

Cumartesi günü gerçekleşen mücadelede karşı karşıya gelen Adanaspor ve Akhisar Belediyespor mücadelesinin ardından, Teknik Direktör Engin İpekoğlu’ndan beklenen açıklama geldi.

18 Ocak Cumartesi günü gerçekleşen Adanaspor ve Akhisar Belediyespor’un kıyasıya mücadelesi golsüz sonuçlanmıştı. İki takımın da topunu ağlarda göremediği mücadelenin ardından ise, Adanaspor’un Teknik Direktörü Engin İpekoğlu’ndan beklenen açıklama geldi. Maçın hemen sonrasında düzenlenen basın toplantısında maça dair açıklama yapan İpekoğlu, iki takımın da gol pozisyonlarına girdiğini belirtti. Özellikle de İrfan’ın 2 hatta 3 kez top kurtardığı pozisyonların bulunduğunu ekleyerek, “Çok daha net pozisyonlara giren taraf olduğumuzu düşünüyorum. Maalesef değerlendiremedik, yapacak bir şey yok” dedi.

Engin İpekoğlu: “Bir Puanla Yetindik”

Yapmış olduğu açıklamada şampiyon adayı olan takımdan bir puan bile almanın çok önemli olduğunun altını çizen Teknik Direktör, “Oyuncularımızın kazanma arzusu mevcuttu ama bunu puanlara yansıtamadık, bir puanla yetindik” ifadelerini kullandı.

Bundan sonrasında Eskişehirspor maçına odaklanacağını söyleyen Engin İpekoğlu, “Mbilla ve Eze’nin takıma katılmasıyla gol yollarındaki sorunu çözeceğiz diye düşünüyorum” dedi.