Adanaspor Başarısı İçin Çok Çalışanlardan Biri De O

Adanaspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor Kulübü yönetim listesinde Osman Sümer’in yer alıyor olması turuncu beyazlı camianın yüzünü güldürdü. Kulüp Başkanı Bayram Akgül’ü hiçbir koşulda yalnız bırakmayan Sümer, bugün ki maça ilişkin de açıklama yaptı.

TFF 1. Lig’de zorlu bir sezonu geride bırakan ve yeni sezonda önemli başarılara imza atmak isteyen Adanaspor Kulübü başarıdan başarıya koşmak için yoğun bir çalışma gayreti içerisine girdi. Turuncu beyazlı ekipte herkesin üzerine düşeni yaptığı bugünlerde, Adanaspor Kulübü’nün neferi olarak da tanımlanan Osman Sümer de ön planda yer almaya devam eden isimler arasında yer alıyor.

Cuma Günü Önemli Maça Çıkılacak

Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül’ü hiçbir koşulda yalnız bırakmayan Sümer’in adı, önceki günlerde tekrar oluşturulan yönetim listesinde de yer alıyordu. Bu duruma yüzü gülen ise turuncu beyazlı taraftarlar olmuştu.

Kulübün bu sene başarılı olabilmesi adına tüm varlığını ortaya koyan Futbol Şube Sorumlusu Osman Sümer, ligde oynayacakları iki maçta da 4 puan topladıklarını belirtti.

Bu başarılarının da lig sonuna kadar devam ettiğine vurgu yaparak, Cuma günü önemli bir maça çıkacaklarını belirtti.

Takımında herkesin üzerine düşeceğini yapacağını belirten Sümer, önemli olanın lig sonunda gülmek olduğuna vurgu yaptı.

Güncel Yazılar