Adana Demirspor Oyuncuları Üstün Performansı İle Dikkat Çekti

Adana Demirspor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de futbol hayatı durma noktasına geldi. Liglerin süresiz ertelenmesinin ardından maçların ne zaman başlayacağına ilişkin kafa karışıklıkları ortaya çıktı.

TFF 1. Lig ekipleri arasında ise bu süreçte son derece kritik bir yarış dönemi yaşanıyordu.

Ligde 28 haftanın geride kaldığı dönemde, özellikle bazı futbolcular ise üstün performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alt ligin dikkat çeken çok sayıda oyuncusu ise Adana Demirspor forması ile ön plana çıktı.

TFF 1. Lig ekibi olan Adana Demirspor Kulübü’nün üstün performansı ile ön plana çıkan oyuncuları, Süper Lig takımlarının da yakın merceğine girdi. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi büyük takımların dikkatini çeken isimler arasında lacivert mavili formalı oyuncular yer aldı.

Süper Lig Adana Demirspor Oyuncularına Talip Olabilir

TFF 1. Lig’de 28 haftanın geride kaldığı dönemde, lider ekip 53 puanla Hatayspor oldu. Şampiyonluk için ciddi bir avantaja sahip olan takımın peşinden ise 47 puanla Erzurumspor, 46 puanla Bursaspor ve 45’er puanla da Adana Demirspor ve Akhisarspor geliyor.

Salgın sebebiyle ise belirsizliğin yaşandığı bu dönemde, merak edilen ise play-off mücadeleleri ve final olacak. Bu döneme ise ligin en önemli ve dikkat çeken isimleri arasında Adana ekibinde Adil Demirbağ, Erkan Zengin ve Mehmet Akyüz geliyor.