Adana Demirspor Ve Adanaspor Bugün Karşı Karşıya Gelecek

Derbi

TFF 1. Lig’in 21’inci haftasının önemli karşılaşmalarından birisi de bugün Adanaspor ve Adana Demirspor ekipleri arasında yaşanacak. Büyük derbi heyecanla beklenirken, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir de müsabakaya dair açıklama yaptı.

TFF 1. Lig’in 21’inci haftasının kritik müsabakası bugün Adanaspor ve Adana Demirspor ekipleri arasında yaşanacak. Bugün 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda gerçekleşecek olan derbi mücadelesinin başlangıç düdüğü ise saat 19:00’da çalınacak.

İki ekibin ve taraftarların da büyük bir heyecanla beklemiş olduğu müsabaka ile ilgili Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir de açıklama yaptı. İki ekibe de başarı dileklerinde bulunan Belediye Başkanı, mücadelenin sonucu için de dostluğun kazanması yönüne ilişkin birkaç cümle kurdu.

Kazanan Ezeli Dostluk Olsun

Fatih Terim Stadı’nda bugün saat 19:00’da başlayacak mücadele ile ilgili konuşan Kocaispir, iki takımın da Adana şehrinin önemli birer değeri olduğuna dikkat çekerek, “Adanamızın iki güzide kulübüne Cumartesi günü oynanacak derbi mücadelesinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Ayrıca açıklamasını sürdüren başkan, “Sahada centilmence mücadelenin olduğu, sonuçta hak edenin kazandığı güzel bir karşılaşma olsun. Nihayetinde derbinin sonucu ne olursa olsun kazanan ezeli dostluk olsun” dedi.