Adana Demirspor Kulübü’nün Acı Kaybı Altar Taylancı

Adana Demirspor

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tekin Taylancı’nın 23 yaşındaki oğlu Altar Taylancı hayatını kaybetti. Lacivert mavili kulübün resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan acı haber, tüm camiayı derinden üzdü.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tekin Taylancı’nın oğlu, bir süre önce geçirmiş olduğu bir trafik kazası sebebiyle hastanede tedavi görmekteydi.

Uzun süredir hastanede trafik kazası sebebiyle tedavi gören Altar Taylancı, 23 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

40. Gününde Hayatını Kaybetti

Geçirmiş olduğu trafik kazasının ardından tedavisinin 40. Gününde hayatta kalmak için daha fazla tutunamayan 23 yaşındaki Altar Taylancı, bugün öğle namazı ile beraber Buruk Mezarlığı’na defnedilecek.

Adana Demirspor camiasını derinden üzen acı kaybın duyurusu ise, dün kulübün resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Zor günlerden geçen ülke ve spor camiası, almış olduğu bu acı haberle de bir kez daha derin bir üzüntü yaşadı.

Genç yaşında hayatını kaybeden Altar Taylancı’nın babası Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olan Tekin Taylancı da bu acı haberi zorlu günlerde katlanarak yaşadı.

Kulüp, genç Altar için yayınladığı mesajda, merhum için Allah’tan rahmet ve Taylancı ailesi için de baş sağlığı dileklerinde bulundu.