Adana Demirspor Kulübü’nden 3 Oyuncusuna Onay

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adana Demirspor Kulübü yeni sezon hazırlıkları kapsamında 3 isme kendilerine kulüp bulmaları için izin verdiğini açıkladı. Konuya ilişkin mavi lacivertli kulüpten açıklama geldi.

TFF 1. Lig’in iddialı ekiplerinden olan Adana Demirspor Kulübü, yeni sezon için transfer hazırlıklarına sıkı bir tempoyla devam ediyor. Kadroyu çalıştırma yönünde yoğun mesai harcayan Adana temsilcisi, ayrıca takım içerisinde kadroda düşünmediği isimlerle de yol ayrımına girmek için ilk adımı attı.

Mavi lacivertli kulübün, 3 oyuncusu ile kendilerine kulüp bulmaları için verdiği bilgisi edinildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Adana Demirspor Kulübü, futbolculardan Mustapha Carayol, Aias Aosman ve Samed Ali Kaya’nın kulüp bulmaları için izin verildiği belirtildi.

Hedef Süper Lig

Öte yandan Adana Demirspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada ayrıca sporcuların takıma verdikleri hizmetler için de teşekkür dileklerinde bulunuldu.

Yeni sezona daha iddialı başlayan mavi lacivertli takım, yaptığı takviyeler ve yoğun bir çalışma programı ile Süper Lig’i hedefleyen emin adımlarla ilerlemeyi ise sürdürüyor. Önceki sezon Play-Off final müsabakasından dönen ve istediği sona ulaşamayan Adana ekibi, bu anlamda yoğun mesai harcamaya da devam ediyor.

Güncel Yazılar

.