Adana Demirspor İkinci Etap Kamp Çalışmalarına Başladı

Adana Demirspor

TFF 1. Lig’de yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Ligin en iddialı takımları arasında yer alan Adana Demirspor Kulübü de gelecek sezonda hedefine aldığı Süper Lig için antrenmanlarını sürdürüyor.

Önceki sezonda TFF 1. Lig’de Play-Off mücadelesinin finaline kadar gelebilen Adana Demirspor ekibi, final maçında Fatih Karagümrük ekibine karşı mücadele etti. Penaltılar sonucu mağlup olan mavi lacivertliler, Süper Lig’e yükselmenin eşiğinden geçti.

Yeni sezonda hedefine doğrudan Süper Lig’i alan ve ligin de en iddialı takımı durumunda kalan Adana Demirspor, yeni sezon hazırlıklarına da bu anlamda devam ediyor.

2020-2021 sezonu için ilk etap çalışmalarını tamamlayan Adana temsilcisi, iznin ardından ise ikinci etap çalışmalarına dün itibariyle tekrar başladı.

Bolu’da Devam Ediliyor

Yeni sezon için hazırlıklarına 13 Ağustos tarihi itibariyle başlayan Adana Demirspor ekibi, antrenmanlarını ise Bolu’da gerçekleştirdi. Günde çift antrenman yaparak hazırlanan mavi lacivertli ekip, ikinci etap hazırlıklarına da Bolu’da devam edecek.

Dün itibariyle toplanarak Bolu’da kampın ikinci etap çalışmalarına başlayan mavi lacivertli ekip, gelecek sezonun transfer çalışmalarını da eş zamanlı olarak yürütüyor.

Yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen ve Süper Lig’e yükselmek için hazırlanan ekip, güç depolamaya da ikinci etap kampı ile devam etmiş olacak.

Güncel Yazılar