Adana Demirspor Bolu Kampı’nda

Adana Demirspor

Koronavirüs salgını sonrasında lig hazırlıklarına Bolu’da devam etme kararı alan Adana Demirspor ekibi, günü iki antrenmanla sonlandırdı. Çalışmalar sırasında ise sosyal mesafe ve hijyen kurallarına özellikle dikkat edildi. Ayrıca futbolcuların morallerinin de iyi olduğu öğrenildi.

Pandemi sebebiyle uzun bir süre antrenmanlarını sahada yapan spor kulüpleri, lig hazırlıklarına yoğun program ile başladı. TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonlukta aday olan ekiplerden biri olan Adana Demirspor da çalışmalarına Bolu’da devam etti.

Antrenman sırasında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyum sağlayan mavi lacivertlilerin morali ise iyi olarak gözlemlendi. Sahaya çıkamadığı günlerin acısını çıkaran futbolcular, son derece yoğun bir antrenman programı ile şampiyonluğa hazırlık yaptı.

Şampiyon Pembe Takım Oldu

Akşam gerçekleşen idman sırasında ise Berk Yıldız, Erkan Zengin ve Tarık Çamdal yoğun program sebebiyle takımdan ayrı olarak salonda çalıştılar. Düzenlenen turnuvada ise pembe takım şampiyon olmayı başardı.

Toplamda 4 gruba ayrılan mavi lacivertliler, 1’inci olabilmek adına kıyasıya bir mücadelenin içerisine girdi.

Antrenmana ayak tenisiyle başlayan Adana Demirspor ekibinin başında ise tecrübeli teknik adam Cüneyt Dumlupınar yer aldı. Çalışma sırasında Kulüp Başkanı Murat Sancak ile de çalıştırıcı sohbet ettiler.

Bolu’da yapılan kampın, aile havasında gerçekleştiği de gözlerden kaçmadı.

Güncel Yazılar