Adana Akdeniz Demirspor Kulübü Başkanı Celal Haktanır Seçildi

Celal Haktanır

Adana’da kadın futbol liglerinin temsilcisi olan ve Adana Akdeniz Demirspor Kulübü’nün Başkanı Celal Haktanır seçildi. Kulübün başkanı için Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Adana’da kadın futbol liglerini temsil eden Adana Akdeniz Demirspor Kulübü Başkanı, Olağan Genel Kurul Toplantısı ile seçildi. Başkan olarak seçilen isim Celal Haktanır oldu.

Genel kurulda Divan Başkanı olarak Mehmet Künüçen yer aldı. Öte yandan yazmanlık görevini ise Mehmet Genç ve Bülent Işık gerçekleştirdi.

Tek listenin gidilmiş olduğu Olağan Genel Kurul toplantısında, Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Ayhan Barut da yönetim kurulu arasında yer alanlardan biri oldu.

Genel Kurul üyelerinin de teveccühlerinin sonucunda, Adana Akdeniz Demirspor Kulübü Başkanlığı’na Celal Haktanır’ın getirilmesine karar verildi.

Yönetim Kurulunda Yer Alan İsimler

Kulübün kurucu başkanı olan Merhum Tevfik Işık’ın ardından, bayrağı devralmanın gururunu yaşadığını söyleyen Haktanır, hem kendinin hem de yönetim kurulunun hem maddi hem de manevi yapacağı fedakarlıkların sonucunda, Adana Akdeniz Demirspor Kulübü’nün hak etmiş olduğu yere getirilmek istenildiğini de yapmış olduğu açıklamada ayrıca söyledi.

Celal Haktanır’ın başkan koltuğunda oturmuş olduğu yeni yönetim kurulunda yer alan isimler ise, Ayhan barut, Yusuf Beklen, Nezihe Işık, Mehmet Yaraş, Mehmet Künüşen ve Mehmet Genç oldu.