Metin Korkmaz Adana Demirspor’a Olan Sevgisini Tüm Dünyaya Kanıtladı

Metin Korkmaz

Adana Demirspor ekibinde yedek kulübesine girmiş olan Metin Korkmaz, kulübün Başkanı Murat Sancak’a olan sevgisi ve kulübün de menfaatleri sebebiyle menajerlik lisansını askıya aldırmaya karar verdi.

Adana Demirspor’un menajeri Metin Korkmaz, yedek kulübesine girdi. Ayrıca Başkan Murat Sancak’a karşı olan sevgisi ve kulübün menfaatleri gereğiyle de menajerlik lisansını askıya aldırma kararı verdi.

Hem Dünyada hem de ülkemizde pek çok futbolcunun resmi anlamda menajerliğini yapmış olan Korkmaz, bir menajerlik bürosuna sahip olması ile de ön plana çıkmakta idi. Bu sezon için ise takımını yalnız bırakmamaya karar vererek, ihtimal söz konusu olan tüm olası tartışmaların da önüne geçmek adına lisansını askıya aldırmaya karar verdi.

Takımına Tüm Vaktini Harcamaya Hazır

Adana Demirspor ekibine karşı olan sevgisini de bu hareketi ile kanıtlamış olan Metin Korkmaz, bundan sonraki süreç içerisinde de tüm vaktini takımına harcayacak geçirmek istiyor.

Öte yandan forma giyen tüm oyuncuları da ayrı ayrı seven Korkmaz, Adana Demirspor’un nasıl bir sevgi olduğunu da bu hareketi ile göstererek örnek olmuş oldu.