İki Yenilmez Ekibin Kıran Kırana Mücadelesi İçin Hazırlıklar Başladı

Adana Demirspor

TFF Lig’inde 25’inci hafta müsabakası için 29 Şubat Cumartesi günü Hatayspor ekibi ile karşı karşıya gelecek Adana Demirspor, hazırlıklarına başladı.

TFF Lig’inin 25’inci haftasında Hatayspor ile 29 Şubat Cumartesi günü karşı karşıya gelecek olan Adana Demirspor ekibi, yoğun ve planlı çalışmalarına başladı. Kendi evinde rakibini konuk edecek olan mavi lacivertli ekip, haftanın 3’üncü maçında Hatay ekibi ile kıran kırana bir mücadeleye imza atacak.

Art Arda Gelen Galibiyetler

İki ekip için de son derece kritik bir öneme sahip olan oyun öncesinde ise, 22 Şubat Cumartesi günü kendi evinde Altınordu ekibini 4-2 skorla yenilgiye uğratan Adana ekibi, deplasman mücadelesi için de 25 Şubat Salı günü Menemenspor ekibi ile karşılaştığı maçtan 3-2 skorla galip ayrılmıştı.

Özellikle Menemen ekibi ile olan mücadelede maçın ilk 17 dakikasında ekibine karşı geriye düşen ekip, sonrasında art arda atmış olduğu 3 golle, yenilmez olduğunu da göstermişti.

Ligdeki 48 puanı ile liderlik koltuğunda oturan Hatayspor’u yenilgiye uğratmak isteyen Adana ekibi, farkı da 5 puana indirmek için çalışmalarına sıkı bir şekilde devam ediyor.