Icardi Sarı Kırmızılı Takımın Gol Sorununu Çözdü

Sarı kırmızılı takımın 30 yaşındaki Arjantinli golcüsü Mauro Icardi bu sezon Galatasaray forması ile göstermiş olduğu performansı sonrasında kısa sürede camianın en sevilen göz önünde olan isimlerinden birisi oldu.

Sezon başında sarı kırmızılı takım Galatasaray ile anlaşarak transfer de bomba gibi gündeme düşen 30 yaşındaki Arjantinli golcü Mauro Icardi bu sezon Galatasaray forması ile göstermiş olduğu performansı alkış topluyor.

Bu sezon sarı kırmızlı forma ile çok iyi bir performans gösteren 30 yaşındaki Arjantinli golcü Mauro Icardi sezon sonun da sarı kırmızılı takımda kalmaya sıcak bakarken bonservis ücreti sarı kırmızılı yönetimi düşündürse de girişimleri devam edecek gibi.

Sarı kırmızılı takımın gecen sezon özellikle gol yollarındaki sorununu büyük ölçüde çözmüş durumda. Bu sezon başında büyük bir transfer başarısı ile sarı kırmızılı takımın formasını giyen 30 yaşındaki Arjantinli golcü Mauro Icardi bu sezon takımın hücum bölgesinde ki en güçlü kozu olarak ilk 11’ inde vazgeçilmez ismi oldu.

Galatasaray yönetimi 30 yaşındaki Arjantinli golcü Mauro Icardi ‘ nin bonservisini almak için tüm girişimlerini sürdürürken Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur bu transfer de gene önemli görev üstlenecek.

Icardi Galatasaray’da Kendisine Olan İlgiden Çok Memnun

Sarı kırmızılı takımın golcüsü Arjantinli Mauro Icardi kendisine burada olmaktan mutlu olduğu kadar kendisine olan ilgiden de çok memnun. Performansının bu kadar iyi olmasında sarı kırmızılı taraftarın kendisine olan ilgisi oldukça önemli oldu.

Kısa sürede takımın önemli bir isimi olan yıldız isim zor maçlar da sahneye çıkarak attığı goller ile takımının liderlik koltuğunda oturuyor olmasında en büyük paya sahip isimlerinden birisi.

Sezon başında hazır olarak takıma katılmamasına rağmen kısa sürede verilenleri yeren getirerek takımı ile ilk 11de çıkmaya başlamıştı.

Sezon sonunda takı dan ayrılacak olması onun için biraz kafa karışıklığına neden olsa da son günlerde fiziksel olarak da performansındaki düşüş onu biraz zorlayacak gibi.

Sarı Kırmızılı Forma İle Ne Yaptı?

Arjantinli golcü Mauro Icardi sarı kırmızılı forma ile süper lig de 15 lig maçında süre alırken bu karşılaşmaların 13’ ünde ilk 11’ de başladı.

Sarı kırmızılı forma ile süper lig de çıktığı 15 lig maçında 9 gol ve 6 asistlik bir performans gösteren Arjantinli golcü Mauro Icardi zorlu karşılaşmalarda attığı ve attırdığı goller ile dikkatleri çekti.

Hücumda attığı goller kadar asistleri de bu sezon bir hayli çok olan Arjantinli golcüsü asist rekorunu da kırabilir.

Arjantinli golcü Mauro Icardi Lig de zorlu karşılaşmalar da üstüne düşenin fazlasını yaparken özellikle derbilerdeki performansı ile ben büyük maçların adamıyım golcüsüyüm diyor.