Golsüz Mücadelenin Ardından Beklenen Değerlendirme Açıklaması Geldi

Adanaspor BB Erzurumspor

TFF 1’inci Lig mücadelelerinde 22’inci hafta için Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi ile karşı karşıya gelen Adanaspor, deplasman mücadelesinden golsüz beraberlik sonucu ile ayrılmıştı. Müsabakanın ardından turuncu beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Eyüp Arın’dan ise açıklama geldi.

TFF 1’inci Lig mücadelelerinde 22’inci hafta heyecanı için Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile karşı karşıya gelen mücadelenin sonucu, 0-0 golsüz sonuçlanmıştı. Golün yer almadığı beraberlikle sonuçlanan müsabaka, iki ekip için de son derece kritik mücadelenin ardından ise Adanaspor ekibinin tecrübe sahibi Teknik Direktörü Eyüp Arın’dan açıklama geldi.

Mücadelenin, bulunulan ortam sebebiyle gerilimli ve kötü başladığına dikkat çeken Arın, “Ben yine de bu zor süreçte kendi oyuncularımı mücadelelerinden dolayı kutluyorum. Kazanamadık ama kaybetmedik de” ifadelerinde bulundu.

Bundan sonraki mücadeleler için başarı dileklerini de takımına ileten teknik adam, “Farklı konumdaki iki takımın müsabakasını değerlendirmek bizim açımızdan önemli. Bulunduğumuz konumda bir ateş hattının içerisindeyiz” dedi.

“Toparlanmak istiyoruz”

Öte yandan yer aldıkları ateş hattından çıkmak için de çaba sarf ettiklerini ekleyen hoca, “Bunun içinde dönüşü olmayan artık maçlar oynuyoruz. Toparlanmak istiyoruz. Camiamızı sevindirmek istiyoruz. Birçok şeyi bir arada yapmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.