Beşiktaş’ın Yeni Transferi Redmond

Beşiktaş’ın yeni transferi Nathan Redmond, gazetecilere basın açıklaması yaptı. Düzenlenen basın toplantısında Redmond, beklediğinden çok daha iyi bir lig olarak Süper Lig’i gördüğünü söyledi. Ayrıca Süper Lig için tesis ortamı, stad ortamı ve sahaların çok iyi olduğunu vurguladı.

Nathan Redmond, Süper Lig beklentilerimin üstünde bir lig diyerek düşüncelerini bir basın toplantısında paylaştı. İngiliz olan futbolcu Nathan Redmond, Beşiktaş ekibinin yeni transfer isimlerinden biri. Nevzat Demir Tesisleri’nde Redmond, düşüncelerini spor dünyası ile paylaştı. Düzenlenen basın toplantısı, Nevzat Demir Tesislerinde yapıldı. Redmond, Süper Lig hakkında açıklamalarda bulundu.

Süper Lig Beklentilerimin Üzerinde

Süper Lig beklentilerimin üstünde diyen Redmond, basın açıklamasını yaptı. Redmond’a göre Süper Lig, beklediğinden çok daha iyi bir yer ve tesis ve stat atmosferi olarak da beklentilerinden oldukça yüksek bir oranda bir mekân. Bizim stat atmosferimiz daha düşük bir seviyede diyen Nathan Redmond, kendi ülkesindeki statın Süper Lig’den daha aşağıda olduğunu vurguladı.

İngiltere statında olan atmosfere benziyor ancak Süper Lig statı daha üstün ve beklentilerimin çok üstünde çıktı diyerek Redmond, düşüncelerini paylaştı. İngiltere maçlarının temposu çok hızlı, Süper Lig içerisinde ise oyun temposu daha ağır bir şekilde işliyor. İngiltere’de hakemi aldatmak için fauller var ama hakemler buna inanmıyor ve oyun devam ediyor. Türkiye’de kolay fauller veriliyor diyerek İngiltere ve Türkiye kıyaslamasını Redmond yapmış oldu.

Redmond

Beşiktaşlı Redmond Bilgi Verdi

Beşiktaş takımının yeni transferlerinden olan Redmond bilgi verdi, basın toplantısında düşüncelerini herkesle paylaştı. Redmond Türkiye ve İngiltere karşılaştırmasını yaparak, röportajında düşüncelerini aktardı. Türkiye’de kolay faul verildiğini ve İngiltere’de faullerin bazen hakemi aldatmaya yönelik yapıldığını ama hakemlerin buna inanmadığını söyleyen Redmond, bu durumun oyun akışını biraz bozduğunu ima etti.

Redmond, şampiyonluk için oynayan bir takım olduklarını da üstüne basa basa vurguladı. Mücadele ederek, şampiyon olmak için çok çalışacaklarını vurgulayan Redmond, taraftarın desteğinin de inanılmaz olduğunu söyledi. Türkiye’ye geldiğinden beri en önemli olan durumun, en çok sevdiği şeyin taraftarın destek ve sevgisi olduğunu da mutlu bir biçimde Redmond diyerek, taraftarın önemini vurguladı.