Adanaspor Ve Boluspor Müsabakası 2-1 Skorla Sona Erdi

Adanaspor

TFF 1’inci Lig’de 27’inci hafta müsabakası için Boluspor ekibine konuk olan Adanaspor, oyundan 2-1 skorla mağlup ayrıldı. Maçın sonrasında ise iki takımın Teknik Direktörü de maç sonrası değerlendirme yaptı.

TFF 1’inci Lig’in 27’inci haftasında Boluspor ekibinin ev sahipliği yapmış olduğu Adanaspor müsabakası sona erdi. 2-1 skorla sona eren oyunda Adana ekibi oyundan mağlubiyetle ayrıldı. Oyun sonrasında ise iki ekibin de Teknik Direktörü maç sonrasında değerlendirme yaptı.

Maç sonrasında açıklama yapan Boluspor ekibinin Yardımcı Antrenörü Tamer Avcı, müsabakanın zor geçtiğini belirtti. Ortam sebebiyle futbol oynamanın da son derece zorlu olduğunu belirten Avcı, maçın ilk yarısında da kötü oynamış olduklarını ise kabul etti.

Devre arasında gerekli konuşmanın ise gerçekleşmiş olduğunu söyleyen Avcı, takımda yer alan oyuncuların ise son ana kadar mücadeleyi bırakmamış olduklarını ekledi. Karambol ile 1 gol bulmuş olduklarını ifade eden Yardımcı Antrenör, sonrasında da ikinci golü bulmuş olduklarını ifade etti.

Adanaspor Deplasman Maçından Mutsuz Döndü

Skoru koruyarak maçı kazandıklarını belirten Tamer Avcı, 3 puana ihtiyaçları olduğunu ve bunu da aldıklarını söyledi.

Adana ekibinde ise mağlubiyetin ardından keyifsizlik yaşanırken, 3 puanı rakip ekibe kaptırmış olmanın ise üzüntüsü yaşanmaya devam ediyor.