Adanaspor Ve Boluspor Maçının Ardından Demirbakan’dan Açıklama Geldi

Coşkun Demirbakan

TFF 1’inci Lig’de 27’inci hafta müsabakasında Boluspor ve Adanaspor karşılaşması 2-1 skorla sona ermişti. Mücadelenin kazananı ise Bolu ekibi olmuştu. Oyunun ardından ise iki takımın da teknik direktöründen açıklama geldi.

TFF 1’inci Lig’in 27’inci haftasında Adanaspor ve Bolurspor ekipleri karşı karşıya gelmiş, mücadelenin kazananı ise Bolu ekibi olmuştu. 2-1 skorla sona eren oyunun sonrasında iki ekibin de teknik direktörlerinden açıklama geldi.

Turuncu beyazlı ekibin Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, müsabakanın hakemine yönelik eleştiride bulundu. Topu rakip takıma vererek müsabakanın akışının değiştiğine dikkat çeken teknik adam, kapmış oldukları toplar ile pozisyon gerçekleştirdiklerini, bu süreçte de ne kadar başarılı olabildiklerini bilmediğini belirtti. Pozisyonların bulunduğunu fakat sonuca etki etmediğini de ekleyen hoca, oyun sürecinde öne çıkanın hakem olduğunu da özellikle belirtti.

VAR Hakemleri Gerekiyor

Hakemlerin bu hafta konuşulacağını söyleyen tecrübeli Teknik Direktör, bu liglerde de VAR olması gerektiğinin altını çizdi. Eğer VAR olmuş olsaydı bundan önceki iki müsabakanın da Adanaspor lehine sonuçlanabileceğini açıklamalarında dile getirdi.

Verilmemiş olan penaltılara da vurgu yapan çalıştırıcı, Boluspor ile olacak müsabakada da aynısının olduğunu söyledi. Takımı ile ilgili öz eleştiride de bulunan hoca, kaçırılmaması gereken gollerin de kaçmış olduğunun farkında olduklarını söyledi.