Adanaspor Alt Sıralardan Kurtulmak İstiyor

Adanaspor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Adanaspor sıkıntılı günleri atlatmak istiyor. Lig’in ilk yarısında istediği performansı ortaya koyamayan güney ekibi 16. sırada bulunuyor. Ligin ikinci yarısındaki ilk maçta Lig’de iddialı ekiplerden Akhisar Belediyespor karşısında puan almayı başaran Adanaspor’da umutlar yeşerdi. Birçok takviye ile ikinci yarıya giriş yapan Adanaspor’da oyuncuların takıma uyum sağladığı görülüyor.

Teknik Direktör Engin İpekoğlu: Eskişehir Maçına Odaklanacağız

Adanaspor’un hocası Engin İpekoğlu Akshisar Belediyespor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. İpekoğlu”Kazanmaya yakındık ama olmadı. Oyuncularımızın kazanma hırsını görmek güzel.” diyerek oynanan oyundan memnun olduğu ifade etti. Hoca ayrıca ”Malesef bir puanla yetinmek zorunda kaldık. Eskişehirspor maçında yeni transferler Mbilla ve Eze’nin de takıma dahil olmasıyla gol sorununu çözerek kazanacağız.” dedi.

Adanaspor’da Ara Dönem Transferleri

Lig’in ilk yarısındaki performanstan memnun olmayan Adanaspor yönetimi ikinci yarı için Mbilla, Diop, Bagayoko, Mehmet Sedef, Canberk Dilaver, Celil Yüksel, Savaş Polat ve Hakan Çinemre ile kadrosuna takviye yaptı. Yeni transferlerden Hakan Çinemre, Diop, Mehmet Sedef ve Savaş Polat ikinci yarının ilk maçında 11’de yer aldı.