Adanaspor Teknik Direktörü Maç Değerlendirmesinde Bulundu

Coşkun Demirbakan

Adanaspor ekibinin yeni Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, takımın ve ligin güncel durumu ile ilgili değerlendirmede bulundu. 8 maçın kaldığına değinen hoca, bir an önce eksiklerin düzeltileceğine ve yola bu şekilde devam edileceğine ilişkin konuştu.

Adanaspor ekibinin yeni hocası Coşkun Demirbakan, takımı ile ilgili değerlendirme yaptı. 8 maçımız kaldı diyen tecrübeli teknik adam, “Bir an önce eksiklerimizi düzelterek yolumuza devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

TFF 1’inci Lig’de 18 puana sahip olan turuncu beyazlı ekip, zor bir süreçten geçmeye devam ediyor. Ligin 17’inci basamağında bulunan ekip, son olarak deplasman mücadelesinde İstanbulspor ekibi ile karşı karşıya geldi. Bu mücadeleden de mağlup olarak ayrılan ekip, derin bir üzüntü yaşarken, takımın tecrübeli yeni Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, maç sonrasında değerlendirmede bulundu.

“Orta tempoda bir oyun oldu”

Rakip ile birlikte kontrollü bir şekilde maça başladıklarını ifade eden çalıştırıcı, “Orta tempoda bir oyun oldu” şeklinde konuştu.

Açıklamasını sürdüren hoca yenilgi ile ilgili de yorum yaparak “Futbol içinde olan bir şey. Dünyanın en büyük takımları da bunları yapıyor. Biz hatalarımızı önümüze getireceğiz ve eksiklerimize çalışacağız. Kalan dokuz maçımız var” dedi.
Bir an önce eksikleri düzelterek yola da devam edileceğinin altını çizen hoca, “İstanbulspor karşılaşması iyi bir maç oldu bana göre. Artık bundan sonraki maçlara bakacağız” ifadelerini kullandı.