Adanaspor Keçiörengücü Müsabakasının Ardından Maç Değerlendirmesi

Coşkun Demirbakan

Adanaspor ekibinin yeni Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, Keçiörengücü müsabakasının ardından açıklama yaptı.

Adanaspor ekibinin yeni Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, 1-1 skorla berabere sona eren Keçiörengücü mücadelesinin ardından maç değerlendirmesi yaptı. 1 puanın kıymetinin belki ileriki dönemde anlaşılacağını belirten hoca, en azından kopmadıklarını yapmış olduğu açıklama ekledi.

Turuncu beyazlı ekibin başına geçtiğimiz günlerde geçen yeni hoca Coşkun Demirbakan, 1-1 berabere sona eren Keçiörengücü mücadelesinin ardından, 1 puanın ne kadar kıymetli olduğuna değindi.

Maç sonrası değerlendirme yapan teknik adam, en azından kopmamış olduklarının da üzerinde özellikle durdu.

Gol Atacak Oyuncu Neden Kendini Yere Atsın?

TFF 1’inci Lig’de 28’inci hafta mücadelesinde Ankara ekibi ile karşı karşıya gelen Akdeniz ekibi, mücadeleden 1-1 berabere ayrıldı. Oyunun hemen ardından basın toplantısı düzenleyen çalıştırıcı, verilen faulün rakibe gol olduğunu ve aslında onun faul olmadığını ekledi.

Oyuncusunun topu gayet nizami bir şekilde aldığını ve o golün ardından ise oyuncuların motivasyonunun bozulduğunu dile getiren tecrübeli teknik adam, kırılgan birtakım olduklarını da özellikle vurguladı. Verilmeyen bir de penaltı olduğuna dikkat çeken hoca, penaltı kararının yoruma açık olduğunu ve gol atacak oyuncunun neden kendini yere atacağını ise sordu.