Adanaspor Hocası Açıklama Yaptı

Eyüp Arın

TFF 1’inci Lig’de 17 puana sahip olan ve 16’ıncı basamakta yer alan Adanaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Eyüp Arın, içerisinde bulunmuş oldukları konumdan ancak taraftarların desteği ve oyuncuların performansı ile kurtulabileceklerini belirtti.

TFF 1’inci Lig’de 17 puana sahip Adanaspor ekibi, 16’ıncı basamakta yer alıyor. Konumundan memnun olmayan ekibin Teknik Direktörü Eyüp Arın da konuya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İçerisinde bulunmuş oldukları bu durumdan sadece taraftarların desteği ve beraberinde oyuncuların da performansları ile kurtulabileceklerini söyleyerek, zor bir süreçten geçtiklerinin de altını çizdi.

Özellikle de geçen hafta yaşanan Adana Demirspor derbisinden 4-1 skorla mağlup ayrılan ekip, büyük bir üzüntü içine düştü. 17 Şubat Pazartesi günü de Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibini kendi evinde konuk edecek takım, ateş hattında bulunduklarını da yapmış olduğu açıklamada ayrıca dile getirdi. Yenilginin ardından konuşan Arın, “Kaybedilen maçtan sonra ister istemez etkileniliyor. Bu camianın hem taraftarı hem de içinden biriyim. Biz de etkilendik ama nihayetinde profesyonelce bu işe devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Moraller Bozuk

Oyuncuların moralinin de çok bozuk olduğunu belirten teknik adam, “Çok iyi hazırlanmışlardı ve iyi konsantre olmuşlardı. Bizim iyi hazırlanmamız ve konsantre olmamız ters tepti” dedi.