Adanaspor Erzurumspor Müsabakasına Yoğun Tempoyla Çalışıyor

Adanaspor

TFF 1’inci Lig mücadelesi için Adanaspor ekibinde Erzurumspor müsabakasına yoğun bir hazırlık süreci yaşanıyor. Yarın ki oyuna sıkı bir şekilde çalışan Adana ekibi, galibiyet elde ederek alt basamaklardan kendini kurtarmak istiyor.

TFF 1’inci Lig için Erzurumspor ile yarın karşı karşıya gelecek olan Adanaspor ekibi, hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürürken, galibiyet edinmekten başka bir seçenek de düşünmüyor. Takımı ligin alt basamaklarından kurtarmak isteyen yönetim, Osman Yereşen Tesisleri’ndeki idmanlarını da bu amaçla sürdürüyor.

Tek Hedef: Galibiyet

Erzurum ile olan mücadeleye hazırlanan turuncu beyazlılar, tecrübeli Teknik Direktör Eyüp Arın eşliğinde de idmanlarını sürdürüyor. Çalışmalarında özel olarak taktik çalışmalarının üzerinde duran turuncu beyazlı takım, 1 saatten fazla bir süreyle antrenman için ter döküyor. Müsabaka hazırlığında da teknik adam Eyüp Arın tarafından sık sık uyarılarda bulunduğu da edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Galibiyetten başka bir seçenek düşünmeyen ekibin bu mücadele ile 3 puan alması, ileriki süreç için de bir moral sebebi olacağı belirtildi.