Adanaspor Ekibinin Teknik Hocasından Açıklama Geldi

Eyüp Arın

TFF 1’inci Lig’in 23’üncü haftasında Altayspor ekibi ile deplasman mücadelesinde karşı karşıya gelen Adanaspor ekibi, mağlup dönmüştü. Altay ekibine karşı 3-1 skorla yenilgi alan ve deplasmandan mutsuz dönen turuncu beyazlı ekibin tecrübeli teknik adamı Eyüp Arın’dan ise konuya ilişkin açıklama geldi.

TFF 1’inci Lig’in 23’üncü haftasında Altay ekibi ile deplasman mücadelesinde karşı karşıya gelen Adanaspor, müsabakadan 3-1 skorla mağlup ayrılan taraf olmuştu. Art arda gelen yenilgiler sebebiyle hem takımda hem de taraftarda moraller düşerken, açıklama Adana ekibinin Teknik Direktörü olan Eyüp Arın’dan geldi.

Ümraniye müsabakası için de sıkı bir şekilde hazırlıklarına devam eden turuncu beyazlı ekibin çalıştırıcı hocası, ayağa kalkmak zorunda olduklarını ve ligde kalmak adına çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Lig’de 18 puana sahip olan ve 16’ıncı basamakta bulunan Adanaspor, Cesar Grup Ümraniyespor müsabakasına sıkı hazırlandı. Bu akşam saat 19:00’da İstanbul temsilcisini konuk edecek ekibin hocası, ligde sıralama bakımından son derece sıkıntılı bir konumda olduklarının altını çizerek, kazanmak için sahaya çıkmış olduklarını da belirtti.

“Yapılan hataları gördük”

Altay maçının değerlendirmesini oyuncular ile yapmış olduklarını da söyleyen Arın, Yapılan hataları eksikleri gördük. Şimdi tüm dikkatimizi Ümraniye maçına verdik. Taraftarımızın desteğiyle Adanaspor’u layık olduğu yerde bırakacağız” ifadelerini kullandı.