Adanaspor Ekibi Kendi Evinde Olacak Balıkesir Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Adanaspor

TFF 1’inci Lig’de 26’ıncı hafta müsabakasında Balıkesirspor ekibi ile Adanaspor ekipleri karşı karşıya gelecek oyun için hazırlıklar başladı. Yapılan antrenman ise 1 saat 20 dakika boyunca sürdü.

TFF 1’inci Lig’in 26’ıncı hafta heyecanı için kendi evinde Balıkesirspor ekibini konuk edecek olan Adanaspor ekibi, maçın hazırlıklarına başladı. Osman Yereşen Tesisleri’nde yapılan maç hazırlığı, 1 saat 20 dakika sürdü.

Osman Yereşen Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Coşkun Demirbakan gözetiminde yapılan idmana serbest koşu çalışmaları ile sıkı bir şekilde başlangıç yapıldı. Ardından ise 3 gruba ayrılan ekip, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları ile antrenman sürecine devam edildi.

Teknik adam Coşkun Demirbakan’ın yönetiminde gerçekleşen maç hazırlığının sonlarına ise çift kale maç yapmayı saklayan turuncu beyazlı ekip, yapılan bireysel çalışmalar eşliğinde Balıkesir maçı için idmanını tamamlamış oldu.

Yarın saat 19:00’da 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda oynanacak mücadelenin hazırlıkları tamamlanırken, ekip artık geriye kalan maç sürecinin vaktini saymaya başladı.

Galibiyetle Ayrılmak İstiyor

Yoğun bir çalışma programının ardından kendi evinde rakip takımı misafir edecek turuncu beyazlı ekip, kendi sahasında oynayacağı için avantajını kullanmak isterken, mücadeleden de galibiyetle ayrılmanın planlarını yapmaya başladı.