Adanaspor Ekibi Cesar Grup Ümraniyespor Hazırlıklarına Başladı

Adanaspor

TFF 1’inci Lig’de 24’üncü hafta müsabakası için 26 Şubat Çarşamba günü Cesar Grup Ümraniyespor ile Adanaspor karşı karşıya gelecek. Hazırlıklarına dün öğle saatlerinde başlanan oyunun ev sahipliğini ise turuncu beyazlı ekip yapacak.

TFF 1’inci Lig’de 24’üncü hafta heyecanı için Adanaspor ekibi, kendi evinde Cesar Grup Ümraniyespor’u konuk edecek. 26 Şubat Çarşamba günü saat 19:00’da oynanacak mücadelenin hazırlıklarına ise dün öğle saatleri itibariyle başlandı.

Osman Yereşen Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman, Adanaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktör Eyüp Arın yönetiminde yapıldı. 1 saat 20 dakika boyunca süren idmana ilk olarak serbest koşu ile başlandı. Ardından ise ayak tenisi oynayarak çalışmalarına devam eden turuncu beyazlı ekip, Ümraniye maçının ilk gün ki hazırlığını çift kale maç ile tamamladı.

Maç Yarın 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda

Bugün tekrardan Osman Yereşen Tesisleri’nde hazırlıkları devam edilen oyun, yarın saat 19:00’da 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda oynanacak. Müsabakanın ev sahipliğini ise Akdeniz ekibi üstlendiği için, avantaj Eyüp Arın’ın ekibinde olacak.