Adanaspor Altay Müsabakası Hazırlıklarına Ara Vermeden Başladı

İdman

TFF 1’inci Lig’de 23’üncü hafta mücadelesi için Altay ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Adanaspor, sıkı bir şekilde hazırlık sürecine başladı. Müsabakanın antrenman çalışmaları ise Osman Yereşen Tesisleri’nde gerçekleşti.

TFF 1’inci Lig’de 23’üncü haftasında Altay ekibi ile Adanaspor karşı karşıya gelecek. 23 Şubat Pazar günü saat 16:30’da Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda gerçekleşecek olan mücadelenin hazırlıkları için ise Osman Yereşen Tesisleri’nde hazırlık sürecine başlandı. Ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Eyüp Arın yönetiminde yapılan antrenman ise 1 saat 20 dakika boyunca devam etti.

Hazırlıklara sıkı bir şekilde devam eden Adanaspor ekibi, hiç ara vermeden başlamış olduğu hazırlık sürecine ise serbest koşu çalışmaları ile başladı. Son olarak Adana ekibi, Büyükşehir Belediye Erzurumspor mücadelesinde iki ekibin de golsüz olarak maçtan ayrılmıştı.

İlk 11 Kadrosunda Rejenerasyon Çalışması Yapıldı

Erzurum müsabakasında ilk 11 kadrosunda yer alan oyuncular için ise rejenerasyon çalışması yapılmasına karar verildi. Kadro haricinde yer alan diğer futbolcular ise 5’e 2 top kapma ve pas çalışması ile devam etti.

Adanaspor ekibi, Osman Yereşen Tesisleri’ndeki Altay müsabakası çalışmalarına ise devam etmeyi sürdürecek.