Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Açıklama Yaptı

Adana Demirspor

Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, takımı ile ilgili değerlendirme yaptı. Her maça galibiyet amacıyla çıkmaları gerektiğinin altını çizen tecrübeli hoca, “Bir seriye daha bağlayabilirsek iyi olacak” ifadelerini kullandı.

Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, her maça tek tek bakmış olduklarını ve galibiyet amacıyla çıkmaları gerektiğini belirtti. 1 beraberlik ve 23 kez arka arkaya galibiyet olduğu maçların olduğunu gördüklerini dile getiren Tütüneker, “Bir seriye daha bağlayabilirsek iyi olacak” dedi.

TFF 1. Lig’in iddialı ekiplerinden biri olan Adana Demirspor, cumartesi günü saat 14:00’de gerçekleşecek Keçiörengücü mücadelesi için hazırlıklarına başladı. İdman sırasında tesise gelenler arasında kulübün başkanı Murat Sancak da yer aldı. Takımında moral ve motivasyonu artırmak amacıyla desteğe gelen başkan, ekibiyle de tek tek ilgilendi.

Antrenman Taktik Çalışmaları İle Sona Erdi

Isınmaya yönelik antrenmanlarla çalışmalara başlayan ekip, düz koşu ile idmanını sürdürdü. Hem şut hem de pas çeşitlerinde de özel olarak çalışan oyuncular, taktik çalışmaları ile antrenmanını sonlandır