Adana Demirspor’da Sürpriz Transfer

Süper Lig transferinde heyecanlı dakikalar boy gösterdi. Transfer döneminin geceye doğru kapanacağı durumu söz konusu oldu. Süper Lig’in transfer dönemi kapanıyor. Kulüplerin son saatleri çok iyi değerlendirdiklerini biliyoruz. Kulüplerde kadroyu güçlendirme adına son adım çalışmaları hızlandı ve son gaz devam ediyor.

Dün hareketli geçen transfer çalışmalarında bugün de birtakım son yenilikler yapılıyor. Transferin son saniyesine kadar her şey yenilenebilir, değişebilir, planlar yapılabilir. Transferde bomba olaylar yaşanabilir, sürpriz gelişmeler de yaşanabilir. Son 24 saat transferde neler oldu, ne adımlar atıldı, Süper Lig transfer durumları nasıl sonuçlanacak, merakla bekleniliyor.

Adana Demirspor Gökhan Töre Gelişmesi

Adana Demirspor, Gökhan Töre’yi kadrosuna katmak istiyor ve bu doğrultuda adımını atıyordu. Adana Demirspor, Süper Lig ekiplerinden birisidir. Gökhan Töre, Beşiktaş forması giyiyordu. Adana Demirspor, Gökhan Töre’yi kadrosuna katmayı başardı. Forvet oyuncusu Gökhan Töre, 30 yaşında genç ve yıldızı parlayan futbolculardandır.

Gökhan Töre ile ilgili kulüpten bir açıklama yapıldı. Gökhan Töre ile ilgili 3 yıllık bir sözleşmenin imzalandığı belirtildi. Kulüp yaptığı açıklamada, ‘’Hoş geldin Gökhan Töre’’ ifadesine yer vererek, oyuncuyu tebrik etti. 20 Ocak 1992 doğumlu olan Gökhan Töre ile ilgili hayatı, spor kariyeri de bu çıkan haberlerle birlikte merak edilmeye başlandı. Aktris Esra Bilgiç ile evli olan Gökhan Töre’nin mutlu bir evliliği vardır.

Gökhan Töre Kimdir?

Gökhan Töre daha önceden Beşiktaş forması giyiyordu. Adana Demirspor takımına kadroya alınan Gökhan Töre için yeni bir dönem başlıyor. Almanya doğumlu Töre, Samsunlu olan bir ailenin çocuğudur. Ailesi, Almanya’ya göç etmiştir. 2007 ylında Bayer Leverkusen takımında oynayan Töre, futbola ilk olarak Adler Dellbrück takımında adım atmıştır.

Futbol kariyerine Adler Dellbrück takımıyla başlayan Gökhan Töre, bu transfer ile birlikte hayatı en çok merak edilenler arasına girdi. Sol açık pozisyonunda forma giyen bir Türk milli futbolcudur. Gökhan Töre, farklı takımlarla çalışmıştır. Premier League ekibinden West Ham United da kiralık olarak forma giymiştir. Türkiye Milli Futbol Takımına da çağrılmıştır ancak müsabakalarda forma giyememiştir.