Adana Demirspor Ve Altınordu Maçına Saatler Kala

Adanaspor Altınordu

TFF 1’inci Lig ekipleri arasında yer alan ve son derece iddialı olan Adana Demirspor ekibi bu akşam Altınordu ekibi ile karşı karşıya gelecek. Saat 19:00’de oynanacak mücadele öncesinde ise teknik adam Uğur Tütüneker, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

TFF 1’inci Lig ekiplerinde iddialı takımlar arasında yer alan ve Teknik Direktörlük görevini Uğur Tütüneker’in yapmakta olduğu Adana Demirspor ekibi, bu akşam Altınordu ekibi ile karşı karşıya gelecek. Hazırlıklarını tamamlayan ekip, maç için son saatleri sayıyor. Öte yandan ise Bursaspor yenilgisinin ardından da Tütüneker’in yapmış olduğu açıklamalar, spor gündemine bomba gibi düştü. Alınan yenilginin bir şey ifade etmediğini ve korkulacak bir durum olmadığını belirten teknik adam, iddialı olmaya devam ettiklerini yapmış olduğu açıklamada özel olarak belirtmişti.

“Altınordu maçında o istekli, arzulu oyunu devam ettirmeye çalışacağız”

Geriye kalan 12 hafta bulunduğunu ve iddianın da hala devam ettiğini belirten teknik adam, bu süreçle ilgili kimsenin olumsuz düşünceye kapılmamasını belirtmişti. Adana ekibinin Altınordu maçından sonra da tam gazla Menemenspor ile olacak mücadeleye hazırlandığını ekleyen hoca, “Altınordu maçında o istekli, arzulu oyunu devam ettirmeye çalışacağız” ifadeleri ile gündeme gelen isim oldu.