Adana Demirspor İddiasından Bir Şey Kaybetmedi

Uğur Tütüneker

TFF 1’inci Lig ekiplerinde iddialı olan Adana Demirspor ekibinin tecrübeli teknik adamı Uğur Tütüneker, Bursaspor yenilgisinin ardından konuştu.

TFF 1’inci Lig’de iddialı olan Adana Demirspor ekibinin Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, son karşılaşılan Bursaspor ekibinin karşısında alınan mağlubiyetin ardından çarpıcı bir iddia yaptı. Konuya ilişkin konuşan teknik adam, bu yenilginin ardından kimsenin endişesinin olmamasını ve 1 müsabaka kaybetmiş olmanın etkisi olmayacağına da dikkat çekerek, “Altınordu maçında o istekli, arzulu oyunu devam ettirmeye çalışacağız” ifadelerinde bulundu.

Ligin 23’üncü haftasında Cumartesi günü Altınordu ekibi ile karşı karşıya gelecek olan mavi lacivertli ekip, sıkı bir şekilde müsabaka hazırlıklarını sürdürüyor. Öte yandan ise konuya ilişkin takımın çalıştırıcısı önemli açıklamalar yapılmaya devam edildi.

Ligde son derece iddiaya sahip olan ekip, iddialarının hala devam ettiğini de belirtirken, bazen çok istenilen şeylerin olmadığına dikkat çekti. Bursaspor maçı ile ilgili konuşan hoca, “İlk yarı o istediğimiz agresifliği veremedik” dedi.

Daha 12 Maç Var

İlk yarının kısır geçtiğini, hataları olduğunu dile getiren teknik adam, “Kontra ataktan golleri yiyince iki yarı golü bulduktan sonra baskılı oynasak yakalayabilirdik” şeklinde konuştu.

Yaptığı açıklama daha 12 haftalarının bulunduğunu da belirterek, “İddiamız sürüyor. Altınordu ve Menemenspor maçına hazırlanıyoruz. Kimsenin endişesi olmasın. 1 maç ile iddiayı kaybettik diye bir şey yok” diyerek iddialarına değindi.